Zebraliśmy w tym miejscu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli któryś z tematów nie został wystarczająco wyczerpany nadal masz do nas jakieś pytanie to zapraszamy do zakładki kontakt, gdzie znajdziesz formularz oraz adres mailowy 🙂 

Najczęściej zadawane pytania

Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę bilety, a tam już wszystko będzie jasne i klarowne. 

Nie, wystarczy, że pobierzesz bilet w formie pdf na swój telefon. Pamiętaj jednak, że na terenie festiwalu może być problem z zasięgiem, więc pobierz bilet z wyprzedzeniem w strefie zasięgu!

Dokładna lokalizacja Festiwalu zostanie zdradzona osobom, które zakupiły bilet na tydzień przed datą wydarzenia.
Z informacji dostępnych na ten moment: Gmina Cisna, w odległości ok. 10 km od miejscowości Cisna. 

Pewnie, że można. Dzieciaczki do 6 roku życia wchodzą za darmo, te pomiędzy 6 a 12 rokiem życia płacą 50% normalnej kwoty, a starsze niż lat 12 traktowane są jak osoby dorosłe.
Pamiętajcie żeby zabrać ze sobą słuchawki tłumiące dźwięk dla najmłodszych.

Tak, ale jeśli chcesz zabrać ze sobą swojego czworonożnego kumpla to obowiązkowo musisz zabrać ze sobą smycz, mufę albo kaganiec i wszystkie niezbędne rzeczy dla jego komfortu. 

Na terenie Festiwalu będzie wydzielony ogrodzony wybieg, po którym psiaki będą mogły biegać luzem pod dozorem właścicieli. Poza terenem wybiegu psiaki muszą śmigać na smyczach w pobliżu swoich właścicieli. 

Strefa koncertowa pod sceną nie będzie dostępna dla psiaków z powodu naszej troski o ich słuch, który jest bardziej czuły i wrażliwy niż nasze ludzkie uszy. Będzie dostępna strefa koncertowa dla osób z psiakami – będzie ona oddalona od sceny o bezpieczną odległość dla słuchu czworonogów.  

Jeśli chcesz wziąć udział w Festiwalu za darmo, możesz zostać wolontariuszem. Więcej o tym przeczytasz w zakładce wolontariat. Patrz na górze strony.

Oczywiście. Jeśli zamierzasz dotrzeć do nas komunikacją publiczną, kieruj się na miejscowość Cisna. Dotrzesz do niej autobusem bądź blablacarem. 

Na tydzień przed Festiwalem gdy będziemy podawać dokładną lokalizację osobom, które zakupiły bilety podamy również sposoby dotarcia na nasze pole festiwalowe. 

Będziemy mieli wydzielone kilka parkingów, które będą znajdowały się w odległości od 200 m do 3 km od pola festiwalowego. 

Jeśli chodzi o kampery mamy ograniczoną liczbę miejsc także jeśli planujesz przyjechać kamperem odezwij się do nas przez formularz kontaktowy przed zakupem biletów. 

Bramy naszego Festiwalu otworzą się w czwartek 10 sierpnia o godzinie 12:00 czyli w samo południe. 

Tak, na teren festiwalu można wnosić zarówno swoje jedzenie jak i napoje. Pamiętaj jednak, że niedozwolone jest wnoszenie szklanych opakowań – słoików, butelek itp. 

Oczywiście, ale musisz pamiętać o tym, że nie wszyscy mogą chcieć znaleźć się na Twoim materiale foto czy wideo także nie bądź nachalny, a jeśli ktoś poprosi Cię o to, żebyś go pominął – bądź wyrozumiały. Jeśli będziesz wrzucać materiały na social media, pamiętaj o otagowaniu nas i dopisaniu hasztagu #eejfestiwal. 

Treść

Osoby niepełnosprawne są mile widziane, lecz musisz pamiętać że jest to wydarzenie organizowane w stosunkowo dzikim i dziewiczym terenie, którego nie jesteśmy w stanie dostosować pod wszystkie typy niepełnosprawności. 

Więc jeśli jesteś osobą niepełnosprawną bądź jej opiekunem przed zakupem biletów skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, opisz swoją niepełnosprawność, zostaw namiary na siebie, a my odezwiemy się do Ciebie i wspólnie przeanalizujemy sytuację i warunki. 

Oczywiście, na terenie Festiwalu będzie znajdowała się karetka wraz z wykwalifikowanymi ratownikami medycznymi. Jeśli chorujesz przewlekle na jakąś rzadką bądź wymagającą specjalnych leków chorobę, daj nam znać przez formularz kontaktowy. Dzięki temu będziemy mogli uprzedzić ratowników medycznych o Twojej chorobie, co może ułatwić szybką reakcję w razie takiej potrzeby. 

Zakazane jest wnoszenie opakowań szklanych, broni: białej, palnej i innej, materiałów pirotechnicznych, przedmiotów powszechnie uważanych za niebezpieczne. Szczegóły znajdziesz też w regulaminie.

Wszelkie takie rzeczy będą zabierane, opisywane oraz przechowywane do końca trwania Festiwalu przez Organizatorów.

Na terenie Festiwalu nie będzie zasięgu telefonii komórkowej poza wyznaczonym hot spotem. Także weź ze sobą zapas gotówki. 

Tak, będzie wyznaczona strefa gdzie za symboliczną opłatą będziesz mógł przechować swoje wartościowe przedmioty. 

Na terenie Festiwalu będziemy poruszać się tylko i wyłącznie na naszych nogach. Inne środki transportu nie są dozwolone

Parasol dobra rzecz, jeśli nie masz w nim ukrytego ostrza bierz śmiało. 

Owszem, będą to tak zwane prysznice solarne co oznacza, że woda w nich będzie ogrzewana poprzez promienie słoneczne. Zadbamy jednak o to, aby było max czysto i komfortowo!

Każdego dnia rano na terenie Festiwalu będzie pojawiał się obwoźny sklep, w którym kupicie najpotrzebniejsze produkty.

Tr

Na wejściu na pole Festiwalu będzie stała ochrona, która będzie sprawdzała czy osoba wchodząca ma na ręku opaskę uprawniającą do wejścia. 

Samo pole namiotowe nie jest strzeżone, ale z racji, że znajdujemy się pośrodku niczego z dala od wsi bądź miejscowości prawdopodobieństwo trafienia na nasz Festiwal osób postronnych jest znikome.

Najbliższy bankomat znajduje się w miejscowości Cisna, która jest oddalona mniej więcej o 10 km od pola festiwalowego.

Nie będzie takiej możliwości, ale w strefie gastro dostępny będzie wrzątek. 

Pole namiotowe leży bezpośrednio na terenie festiwalu. 

Pamiętaj, że jedziesz w góry, gdzie pogoda bywa kapryśna, także zabierz ze sobą ciepłe rzeczy, nakrycie głowy, coś przeciwdeszczowego, podstawowe leki, śpiwór, karimatę, namiot, wygodne buty. 

Ubierz się tak żeby było Ci wygodnie i komfortowo. Jeśli to oznacza garnitur śmiało, a jeśli hawajskie portki i luźną koszulę też dobrze, a jeśli chcesz chodzić w stroju spider mana- bądź spider manem. 

Mamy już pełen line up, ale zawsze możesz wysłać do nas wiadomość poprzez formularz kontaktowy. Jeśli nie w tym roku, to będziemy mieli Cię zapisanego na liście na przyszły rok. 

Tak, mamy ograniczoną liczbę wystawców także nie zwlekaj i pisz do nas wiadomość poprzez formularz kontaktowy. Pamiętaj, żeby zawrzeć w tej wiadomości opis swojej działalności oraz zamieścić linki do Twoich sociali, strony www itp. 

To zależy od Ciebie, ale my ze swojej strony przewidujemy dla Ciebie ciekawe warsztaty, prelekcje, panele dyskusyjne, sporo aktywności fizycznych, przepiękną naturę, strefę chillu, koncerty, pyszne jedzonko – także jeśli to nie brzmi wystarczająco to już nie wiemy co z Tobą ;). Ale jeśli masz jakieś sugestie, to pisz śmiało!